banner

Visveiksmīgā tālruņa lietošanas instrukcija

Kā zinām, pērkot tālruni, neiztrūkstoša sastāvdaļa iepakojumā ir lietošanas instrukcija jeb manuālis. Cilvēkam – nespeciālistam, kurš pirmo reizi saskaras ar konkrētu ierīci, labai ražotāja pamācībai ir izšķiroša nozīme. Instrukcijas mēdz būt dažādas – no veiksmīgām, ļoti labi saprotamām līdz pilnīgai abrakadabrai.

Visai inovatīvu paņēmienu, kā iemācīt nepieredzējušu tālruņa īpašnieku ātri iepūst dzīvību savā pirkumā – un tas bez ilgas un pacietīgas rakstudarbu studēšanas – izgudrojis Samsung savam tālrunim GT-S5230 Tocco Lite. Skatāmies video, un viss uzreiz kļūst skaidrs pat pensionāram. Varbūt lasītāji varēs minēt vēl kādas oriģinālas lietošanas instrukcijas?

1 komentārs

#1GincFebruary 24, 2012, 6:19 pm

Iedomājies cik daudz koku jānocērt, lai visiem telefoniem pieliktu izsmeļošo grāmatiņu?

Secinājums: lai gan izskatās smalki… tas ir nepraktiski.

Pievienot komentāru

Vārds:
E-pasts:
URL:
Komentārs:

*

Citi rakstiSākums

LMT izveido plašāko mobilo operatoru klientu apkalpošanas tīklu Latvijā

LMT izveido plašāko mobilo operatoru klientu apkalpošanas tīklu Latvijā(0)

Latvijas Mobilajam Telefonam (LMT) šobrīd ir jau 70 klientu centri visā Latvijā, kas ir plašākais mobilo sakaru klientu servisa tīkls valstī. Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes apkalpošanu un plašāko iekārtu un pakalpojumu piedāvājumu, LMT ir integrējis DT Mobile jaunajā klientu apkalpošanas sistēmā, mainot uzņēmuma nosaukumu uz LMT Retail & Logistics.

“Tele2” piedāvā apdrošināt telefonu un datoru pret zādzībām un bojājumiem

“Tele2” piedāvā apdrošināt telefonu un datoru pret zādzībām un bojājumiem(0)

No šodienas, 28.maija, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” sadarbībā ar lielāko apdrošināšanas sabiedrību BALTA sāk piedāvāt Latvijā līdz šim nebijušu pakalpojumu – mobilo telefonu un datoru apdrošināšanu.

Latvijā izstrādāta spēle gūst atzinību AppStore

Latvijā izstrādāta spēle gūst atzinību AppStore(0)

Latvijas uzņēmums „Be Intellect” ir publicējis Apple AppStore vietnē spēli „Tap Swipe – Space adventure”, kura tādējādi ir pieejama iOS lietotājiem visā pasaulē.

Pārdošanā nonāk LG Optimus L5II un Optimus L7II

Pārdošanā nonāk LG Optimus L5II un Optimus L7II(1)

LG turpina iepazīstināt ar jaunās L-SeriesII ierīcem: no šodienas Latvijas veikalos ir pieejami Optimus L5II un Optimus L7II.

Būs ūdensizturīgais Samsung Galaxy S4 Active un Mini modelis

Būs ūdensizturīgais Samsung Galaxy S4 Active un Mini modelis(1)

Kā ziņo The Wall Street Journal u.c. vadošie mediji, Samsung strādā pie jaunā flagmaņa Galaxy S4 vēl divām versijām. Viena ar nosaukumu Active būs ūdens un putekļu droša, visādi citādi tā neatšķirsies no oriģināla.

Vairāk
banner

Kontakti un informācija

Mobilo tehnoloģiju vortāls MOBS.lv darbojas no 2006. gada un ir viens no vadošajiem IT un tehnoloģiju jaunumu vortāliem Latvijā.

E-pasts: info@mobs.lv

Seko mums

Visas tiesības aizsargātas. © 2013 mobs.lv